sosnowiecka szkola tenisa

KOLEJNA ODSŁONA TURNIRJU GRUPY LIGHT !!!


Do kolejnego turnieju zgłosiło się tylko 7 osób, w tym jedna dziewczyna. W pierwszej grupie los na swojej drodze postawił Kacpra Maderskiego i Filipa Noszczyka. Rozegrali super mecz, zacięty, wyrównany. W tie-breaku dopiero szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Kacpra do 5. Janusz Siwiorek w tym towarzystwie nie załapał się do dalszej gry. W drugiej grupie czteroosobowej równie zacięty pojedynek stoczyła Amelia Marzec z Dawidem Wiśniewskim, tu jednak doświadczenie Dawida wzięło górę, wygrał 6/3. Maciek Wisła wygrał wszystkie mecze w grupie i wyszedł z pierwszego miejsca. Z dalszej gry odpadł Bartek Boniszewski, no i Amelce też trochę zabrakło. W pierwszym półfinale Kacper pokonał Dawida 6/4, w drugim Maciek wygrał z Filipem 6/3. W finale Kacper, choć dobrze serwował, nie dał rady Maćkowi i jego skutecznym wolejom. Znowu mecz finałowy był długi i zacięty, zakończył się zwycięstwem Maćka w tie-breaku do 5.

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 
OFERTA LATO 2020

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą LATO 2020 !!! Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce OBOZY.

 
VII EDYCJA TURNIEJU !


Ośmiu panów zgłosiło się do XVII Turnieju 0 Puchar SSTZ grupy Premium. W pierwszej grupie pierwsze miejsca zajęli Arek Nowak i Dawid Kudłacik, Częstochowscy nie przeszli dalej. Zwycięzcą drugiej grupy został Paweł Łuckoś, drugie miejsce zajął Tomek Kawa. Robert Juskowiak i Rysiek Konieczny pożegnali się z turniejem. W półfinale Arek zmierzył się z Tomkiem, a Dawid z Pawłem. Zwycięzcy tych pojedynków, czyli Arek i Paweł zagrali w finale. Paweł uległ Arkowi 3/6.

 


 

 

 


 

 

 

 

 
FINALISTAMI: MACIEK I MATEUSZ !!!


W szóstej odsłonie grupy LIGHT XVII Turnieju o Puchar SSTZ wzięło udział 11 osób.
W grupie „A” los zetknął ze sobą trzech graczy, z których każdy zaznał już smaku zwycięstwa w dotychczasowych turniejach, więc ich mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Niestety jeden z nich musiał odpaść z dalszej części rywalizacji. Tym razem najsłabszy okazał się Kacper Maderski. Maciek Wisła wyszedł z pierwszego miejsca, a Tomek Krupiński z drugiego.
Grupę „B” wygrał Tomek Świeca, Olek Olczyk był drugi. Awansu nie uzyskali: Ela Skiba i Filip Noszczyk.
W grupie „C” zwyciężył Mateusz Mleczko, drugie miejsce zajęła Zuzia Liberda. Debiutujący Michał Polak świetnie zaprezentował się wygrywając z Zuzią i tym samym zgłosił aspiracje do tego, by znaleźć się w gronie walczących o główną wygraną. Niestety w następnym meczu doznał urazu kostki i był zmuszony zrezygnować z dalszej gry. Bartosz Boniszewski też nie uzyskał awansu do dalszych rozgrywek.
W ćwierćfinałach Maciek i Tomek mieli wolny los, Zuzi udało się pokonać Olka, a Mateuszowi Tomka. Z półfinałów zwycięsko wyszli Maciek i Mateusz. W finale lepszy okazał się Mateusz Mleczko.

 


 

 

 

 

 
AREK UMACNIA SIĘ NA POZYCJI LIDERA !!!

 

Po dłuższej przerwie wznowiliśmy rozgrywki turniejowe. Do szóstego etapu XVII Turnieju O Puchar SSTZ – Premium zgłosiło się 7 zawodników. W pierwszej trzyosobowej grupie bardzo zacięty i wyrównany pojedynek stoczyli Arek Nowak z Dawidem Kudłacikiem. Dawid nie wytrzymał chyba psychicznie i pod koniec zaczął popełniać błędy; Arek wykorzystał to i w tie-breaku wygrał do zera. Robert Myszkowski przegrał obydwa mecze i zakończył turniej. W drugiej czteroosobowej grupie trójka zawodników osiągnęła podobne wyniki i o kolejności miejsc decydowała liczba wygranych gemów oraz bezpośrednie pojedynki. I tak z pierwszego miejsca z grupy wyszedł Robert Kumor, z drugiego – Robert Juskowiak. Trzecie miejsce przypadło Krzyśkowi Matyskowi i niestety musiał się pożegnać z turniejem. Jurek Częstochowski podzielił jego los. W półfinale Arek pokonał Roberta Juskowiaka, a Robert Kumor Dawida. Zwycięzcą tego turnieju został Arek Nowak.

Pozdrawiają Lider, Szefunio i kolorowa Kasia :)

 

 

 
LATO 2020

 

Zapraszamy do zapoznania się z terminami obozów letnich w Mszanie Dolnej :)

I turnus - 28 czerwca - 7 lipca
II turnus 7 lipca - 16 lipca
III turnus 16 lipca - 25 lipca

 
OSTATNI W TYM ROKU TURNIEJ O PUCHAR SSTZ !!!


Do XVII Turnieju o Puchar SSTZ grupy LIGHT przystąpiło 13 zawodników.. Kilka nowych osób dołączyło do naszej zabawy.

W grupie „A” trudny i wyrównany pojedynek rozegrali Kacper Maderski z Dawidem Wiśniewskim ( być może pretendenci do wygrania turnieju); zwyciężył Dawid 6/4, ale i tak obaj awansowali dalej. W tym towarzystwie debiutant Janusz Siwiorek nie miał szans. I tak wydawało się po pierwszym meczu, ale gdy się rozegrał niezły opór postawił Dawidowi.

Z grupy „B” awansowali Alex Skiba i Zuzia Liberda, odpadł Marek Mleczko.

Z grupy „C” awansowali Jurek Częstochowski i Filip Noszczyk, odpadła Agnieszka Bablok.

Więcej…
 
BEZ NIESPODZIANEK !!!

 

W kolejnej odsłonie XVII Turnieju o Puchar SSTZ – grupa Premium wystartowało 9 zawodników. Kwalifikacje grupowe przebiegły zgodnie z przewidywaniami. Do półfinałów dotarli Arek Nowak i Dawid Kudłacik (bardzo dobry mecz przeciw Krzyśkowi Matyskowi), którzy wyszli ze swoich grup z pierwszych miejsc i w ćwierćfinale mieli wolny los, Grzesiek Pobiega (jego przeciwnik Kaz Dziamka skreczował) oraz Robert Kumor, który po ciężkim boju pokonał Krzyśka Matyska. W półfinale Robert trafił na Arka. Mecz był wyczerpujący, pełen długich wymian, Robert obronił kilka piłek meczowych ale w końcu minimalnie lepszy okazał się Arek 7/5. W drugim półfinale Grzesiek wygrał z Dawidem 6/3. Finał zakończył się zwycięstwem Arka 6/2.

 
ZNOWU DOBRA I MĄDRA GRA ALEXA !!!

 

Do kolejnego etapu XVII Turnieju o Puchar SSTZ – grupa LIGHT przystąpiło dziewięcioro uczestników. W grupie „A” zacięty mecz rozegrali Kacper Maderski z Tomkiem Świecą. Wygrał Kacper 7/6(3) i to zadecydowało o zajęciu pierwszego miejsca w grupie. Bartek Boniszewski musiał uznać wyższość kolegów. W grupie „B” Dawid Wiśniewski wygrał wszystkie mecze, drugi był Filip Noszczyk, Ela Skiba nie dala rady młodzikom. W grupie „C” rządził Alex Skiba, Zuzi Liberdzie udało się wywalczyć drugie miejsce, Agacie Haraburdzie trochę zabrakło do awansu. W ćwierćfinale Kacper i Dawid mieli wolny los, Filip pokonał Zuzię, a Tomek Świeca nie znalazł znowu sposobu na pokonanie Alexa. Półfinały były bardzo wyrównane. Tym razem Kacper pokonał Filipa 6/4, a Alex znów sprawił niespodziankę pokonując Dawida 7/6(5). Powoli trzeba się przyzwyczajać do jego zwycięstw. Styl gry Alexa sprawia wielu jego rywalom sporo trudności. W finale jednak przeciwnik okazał się silniejszy. Zwycięzcą tego odcinka został KACPER MADERSKI.

 
KOLEJNY FINAŁ ARKA I ROBERTA !!!

 

W kolejnej odsłonie XVII Turnieju o Puchar SSTZ – grupa Premium wzięło udział 12 tenisistów. W kwalifikacjach walczyli w czterech trzyosobowych grupach; z każdej 1 osoba odpadała z dalszej gry.

W grupie „A” zapachniało niespodzianką. Od ostatniego meczu w grupie zależało pozostanie Dawida Kudłacika w grze. Wcześniej Dawid przegrał ze Stasiem Góreckim, ale w meczu z Arkiem Nowakiem wykazał się wielką determinacją. Arkowi dopiero w tie-breaku 7/6(10) udało się rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść i tym samym pogrzebał szanse Dawida. Grupę „B” wygrał Robert Juskowiak, a Artur Częstochowski pokonał Jurka (ojca). Grupę „C” zwyciężył Krzysiek Matysek, drugie miejsce wywalczył (dosłownie) Tomek Kawa, wygrywając ze Sławkiem Kopycińskim 7/5. W grupie „D” zwyciężył Robert Kumor, Paweł Łuckoś był drugi, trzeci Marek Spioch.

Do półfinałów awansowali: A. Nowak (T. Kawa skreczował); R. Kumor (wygrał z A. Częstochowskim 6/1); S. Górecki (nieoczekiwanie wygrał z K. Matyskiem 6/4) i R. Juskowiak (pokonał P. Łuckosia 7/5). Do finału awansowali: Arek N. ( z Robertem K. 6/3) i Robert J. (ze Stasiem G. 6/3). Zwyciężył Arek.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>