sosnowiecka szkola tenisa

NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA !!!!

 

Obóz z SSTZ zbliża się wielkimi krokami:). Wyjazd w niedziele 25 czerwca godz 09.30 - parking przy ulicy Kresowej (naprzeciwko dawnego Hotelu Aria).

Czy jesteście już przygotowani na wyjazd?? Aby było wam się łatwiej spakować na obóz i nie zapomnieć najpotrzebniejszych rzeczy zrobiliśmy listę co każdy uczestnik powinien mieć ze sobą :)

 

 

SPRZĘT SPORTOWY: 

RAKIETA TENISOWA – osoby, które nie posiadają własnych rakiet będą korzystać na obozie ze szkółkowego sprzętu.

ROWER – sprawdziliście już czy rower jest w pełni sprawny?? Jeżeli nie proponujemy oddać rower do serwisu – tam panowie mechanicy bardzo szczegółowo sprawdzą rower waszej pociechy, między innymi wyregulują przerzutki, sprawdzą hamulce, nasmarują łańcuch... (przy przewozie rowerów na obóz do Mszany Dolnej prosimy o usuniecie z roweru: liczników, bidonów, koszyków i innych gadżetów, które macie przyczepione do roweru)

KASK !!!! – OBOWIĄZKOWY BEZ DWÓCH ZDAŃ !!! oczywiście bez kasku nie możemy wybrać się na przejażdżkę rowerową, ani na szaleństwo na rolkach. Prosimy o sprawdzenie kasków w domu czy czasem wasze dziecko nie wyrosło z kasku.

ROLKI – zachęcamy do zabrania rolek z pełnym zestawem ochraniaczy !!! czyli: ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki. Oczywiście bez kasku się nie obejdzie:)

INNY SPRZĘT SPORTOWY:
Jeżeli chcecie zabrać ze sobą jakiś inny sprzęt sportowy, który posiadacie i nie umiecie się bez niego rozstać możecie go ze sobą zabrać.

UBIÓR:

CZAPKI Z DASZKIEM – minimum dwie czapki (jedna może się gdzieś zawieruszyć, ubrudzić)

KOSZULKI – dwie koszulki na jeden dzień

SPODENKI – minimum jedna para na dzień (jeżeli posiadacie możliwość dwóch par spodenek na jeden dzień – weźcie)

BLUZY – trzy, cztery 

SPODNIE DRESOWE – około 4 par

SKARPETKI – dwie pary na jeden dzień

KURTKI – kurtka przeciwdeszczowa z kapturem, lub SHOFTSHELL

STRÓJ KĄPIELOWY – a wraz z nim: ręcznik kąpielowy, okularki do pływania dla chętnych, obowiązkowo krem do opalania z dużym filtrem !!!!

BUTY – jesteśmy na obozie sportowy prosimy o zabranie minimum dwóch par adidasów, tenisówek, klapki pod prysznic, sandały, kto ma może zabrać buty w góry

BUTY DO WODY - do chodzenia po plaży, wodzie, antypoślizgowa - elastyczna podeszwa 

BAJKI NA DVD – zabieramy ulubione bajki na dobranoc – dla chętnych

PLECAK – do zabrania na wycieczkę w góry, na rower

BIDON – do zabrania picia na rower

WODA MINERALNA – prosimy o zabranie zgrzewki wody na pierwsze dni obozu

RĘCZNIK DO KĄPIELI – dwie sztuki

ŻEL POD PRYSZNIC

SZAMPON DO WŁOSÓW

DLA RODZICÓW:
Na miejsce zbiórki należy zabrać kartę NFZ dziecka !!!

Jeśli Państwo nie chcą, by dziecko samodzielnie trzymało kieszonkowe prosimy o przygotowanie koperty podpisanej nazwiskiem z zawartością rozmienionych pieniążków.

Gdyby dziecko przyjmowało na stałe lekarstwa prosimy o przygotowanie apteczki z opisem dawkowania. Jeśli maja Państwo ochotę podać jakiekolwiek lekarstwa dla dzieci proszę przekazać na parkingu do opiekunów, by dzieci nie posiadały ze sobą żadnych medykamentów i nie leczyły się wzajemnie.

Bardzo prosimy o unikanie późno wieczornych rozmów - dotyczy maluszków, by nie roztkliwić ich przed snem kiedy brakuje obok mamy i taty. Najdogodniejsza pora na kontakt tel. z dzieckiem to 13.30 -15.00 kiedy uczestnicy są przed i po obiedzie (14.00 ). Pozostały czas jest dość mocno wypełniony zajęciami wiec proszę nie martwić się, że pociecha nie odbiera tel. lub nie oddzwania. Na pewno uczyni to w wolnej od zajęć chwili.

Codziennie późnym wieczorem na naszym profilu na facebooku zamieszczać będziemy fotorelację z tego co działo się na obozie każdego kolejnego dnia. 
Przyjazd dzieci w miejsce wyjazdu dnia 04 lipca tj wtorek około godziny 12.00.

Do zobaczenia :)