sosnowiecka szkola tenisa

ZASKAKUJĄCE ROZSTRZYGNIĘCIA !!!

Do gry w trzecim etapie grupy Premium XVIII Turnieju o Puchar SSTZ przystąpiło 12 tenisistów. Walczyli w czterech trzyosobowych grupach.

Grupa „A” – Arek Nowak i Piotr Zarychta przeszli do dalszych rozgrywek, Krzysiek Cichoń w trakcie pierwszego meczu nabawił się kontuzji.

Grupa „B” – z pierwszego miejsca wyszedł Robert Juskowiak; Bartek Kudelski z Kamilem Dębińskim zaciekle walczyli, minimalnie lepszy okazał się Kamil.


Grupa „C” – bardzo wyrównana, wszyscy zaliczyli po jednej wpadce. Liczenie gemów dało pierwsze miejsce Dawidowi Kudłacikowi, drugie – Jakubowi Wątrobie, a Michał Fiuk musiał się pożegnać z turniejem.

Grupa „D” – Robert Kumor odniósł 2 zwycięstwa, Stanisław Górecki pokonał Artura Częstochowskiego, który tym razem już w fazie grupowej odpadł z turnieju.

W ćwierćfinałach Arek nieoczekiwanie przegrał z Jakubem 6/1, Robert wygrał z Kamilem 6/3, Dawid po długim meczu pokonał Piotra 7/5 a Robert wyeliminował Stanisława 6/3.

Z półfinałów zwycięsko wyszli Jakub i Robert. W finale Robert Juskowiak nie dał już szans Jakubowi Wątrobie.

Dobrze, że nie ci sami stale wygrywają, bo turnieje byłyby nudne, przewidywalne, a to ma być zabawa i jednocześnie przyjemne z pożytecznym.