sosnowiecka szkola tenisa

II Turniej - LIGHT - 28.11.2020 Drukuj

 

 

 

 

GRUPA "A"

 

Lp Nazwisko, imię 1. 2. 3. Zwycięstwa Miejsce
1. Częstochowski Jurek
7/6(4) 6/4 2 1
2. Cichoń Krzysztof 6/7(4) 6/1 1 2
3. Krupińska Tosia 4/6 1/6 0 3

1 - 3  2 - 3  1 - 2

Grupa "A" rozpoczyna swoje mecze o godz.15.30, kort nr.1, ul.Mireckiego 4.


 

GRUPA "B"

Lp Nazwisko, imię 1. 2. 3. Zwycięstwa Miejsce
1. Noszczyk Filip
1/6 6/1 1 2
2. Olczyk Paweł 6/1 6/0 2 1
3. Bablok Wiktoria 1/6 0/6 0 3

1 - 3  2 - 3  1 - 2

Grupa "B" rozpoczyna swoje mecze o godz.15.30, kort nr.2 ul.Mireckiego 4.

 

 

 

GRUPA "C"

Lp Nazwisko, imię 1. 2. 3. Zwycięstwa Miejsce
1. Liberda Zuzia
7/5 6/4 2 1
2.

Siwiorek Janusz

5/7 7/5 1 2
3. Marzec Amelia 4/6 5/7 0 3

1 - 3  2 - 3  1 - 2

Grupa "C" rozpoczyna swoje mecze około godz.17.30, kort nr.1, ul.Mireckiego 4.

 

 

 

GRUPA "D"

Lp Nazwisko, imię 1. 2. 3. Zwycięstwa Miejsce
1. Maderski Kacper
6/2 6/1 2 1
2.

Kmiecik Krzysztof

2/6 6/2 1 2
3. Bronakowski Kamil 1/6 2/6 0 3

1 - 3  2 - 3  1 - 2

Grupa "D" rozpoczyna swoje mecze o godz.14.00, kort nr.2, ul.Mireckiego 4.

 

 

 

GRUPA "E"

Lp Nazwisko, imię 1. 2. 3. Zwycięstwa Miejsce
1. Rosak Przemysław
6/0 6/0 2 1
2.
Onishchenko Mikołaj
0/6 6/3 1 2
3. Sobolewski Grześ 0/6 3/6 0 3

1 - 3  2 - 3  1 - 2

Grupa "E" rozpoczyna swoje mecze o godz.14.00, kort nr.1 ul.Mireckiego 4.

 

 

GRUPA "F"

Lp Nazwisko, imię 1. 2. 3. Zwycięstwa Miejsce
1. Świeca Tomek
6/0 6/7(2) 1 2
2.
Elżbieciak Emila
0/6 2/6 0 3
3. Skiba Alex 7/6(2) 6/2 2 1

1 - 3  2 - 3  1 - 2

Grupa "F" rozpoczyna swoje mecze o godz.17.30, kort nr.2 ul.Mireckiego 4.

 


status 1/8 ćwierćfinał półfinał finał zwycięzca turnieju
1. 1A Częstochowski J. Częstochowski J. Częstochowski J. 6/2

2. ... BYE

3. 2F
Świeca T. Świeca T. 6/2 Rosak P. 6/3
4. 2C Siwiorek J.
5. 2B Noszczyk F. Rosak P. 6/0 Rosak P. 6/4 Rosak P. 7/5
6. 1E Rosak P.
7. ... BYE Maderski K.
8. 1D Maderski K.
9. 1C Liberda Z. Liberda Z. Cichoń K. 6/1
10. ... BYE
11. 1F Skiba A. Cichoń K. 7/5 Olczyk P. 6/2
12. 2A Cichoń K.
13. 2D Kmiecik K. Onishchenko M. 6/4 Olczyk P. 6/1
14. 2E
Onishchenko M.
15. ...
BYE Olczyk P.
16. 1B Olczyk P.


.