sosnowiecka szkola tenisa

CIEKAWE LOSOWANIE I JESZCZE CIEKAWSZE ROZSTRZYGNIĘCIA !!!


W kolejnej edycji grupy Premium XVII Turnieju o Puchar SSTZ wzięło udział 12 tenisistów podzielonych na 4 trzyosobowe grupy. Z każdej grupy jedna osoba odpadała z dalszej gry. Wielką niespodziankę stanowiła grupa „A”, w której znalazł się rozstawiony z numerem ‘1’ Arek Nowak i dawno nie biorąca udziału w naszej zabawie Kasia Bieniec, wnosząca zawsze powiew świeżości i humoru. W tym doborowym towarzystwie znalazł się Jurek Częstochowski. Chociaż nie miał szans na wyjście z grupy, to miał zaszczyt pograć sobie z tak znamienitymi graczami. A przecież nie sama rywalizacja się liczy, chodzi przede wszystkim o przyjemność z gry.


W grupie „B” zwyciężył Robert Juskowiak. Tomek Kawa i Paweł Lekki (serdecznie witamy nowego uczestnika!) rozegrali ze sobą pasjonujący mecz. Grali do upadłego. Paweł wykończył Tomka w tie-breaku do 9! Tomek już nie miał siły dalej grać.

W grupie „C” sensacja! Marek Spioch pokonał Dawida Kudłacika (Dawid, jak sam skwitował, zgasł jak świeczka). Robert Myszkowski nie dał rady obu panom.

Grupa „D” też do łatwych nie należała. Zdecydowanie z pierwszego miejsca wyszedł Grzesiek Pobiega, drugi był Paweł Łuckoś, dla Ryśka Koniecznego zostało trzecie.

Z ćwierćfinałów obronną ręką wyszli: Kasia Bieniec - nie dała szans Dawidowi, choć wynik 7/5 świadczy o tym, jak dzielnie walczył Dawid; Grzesiek Pobiega pokonał Pawła L. 6/1; Arek Nowak Marka 6/0 i Robert Juskowiak Pawła Ł. 6/3. W półfinale Kasia pokonała Grześka, a Arek Roberta. Finał Arek oddał Kasi walkowerem ze względów zdrowotnych.