sosnowiecka szkola tenisa

NASTĘPNY TURNIEJ LIGHT W MARCU !!!

 

Dziewięć osób wystąpiło w ostatnim przed feriami turnieju grupy LIGHT - XV Turnieju o Puchar SSTZ. Najciekawsze mecze w grupach rozegrali Maciek Wisła z Mateuszem Mleczko i Tomek Świeca z Mateuszem Moskalem. Poziom ich gry był wyrównany, a więc i walka była zacięta. To była tylko gra o wyjście z pierwszego miejsca z grupy, bo i tak cała czwórka zameldowała się w ćwierćfinałach. Łatwo wyeliminowali najmłodszych: Agatkę Haraburdę i Mikołaja Pschionko. Z pierwszej grupy natomiast bez żadnych problemów awansował Kacper Maderski i Arek Pschionko; Zuzia Liberda nie miała szans. O wejście do

półfinału zażarcie znowu walczył Tomek Świeca tym razem z Maćkiem Wisłą, ciut lepszy okazał się Maciek 7/6(6). Drugi ćwierćfinał rozegrali Mateusz Moskal z Arkiem Pschionko; tu górą był Mateusz 7/5. Kacper Maderski i Maciek Mleczko mieli wolny los. Pierwszy półfinał na swoją korzyść rozegrał Maciek (6/1 z Kacprem),w drugim półfinale Mateuszów lepszy okazał się Mleczko 7/5. Finalistami zostali więc Maciek Wisła i Mateusz Mleczko. Maciek nie zaprzepaścił swojej szansy i pokonał Mateusza 6/4.

Do zobaczenia po feriach w marcu! Ładujcie akumulatory! Zostały jeszcze 3 turnieje do końca tego sezonu + MASTERS ( czyli 8 najlepszych).