sosnowiecka szkola tenisa

OSTATNI W TYM ROKU TURNIEJ

Do ostatniego już w tym roku turnieju o Puchar Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego – grupa PREMIUM zgłosiło się 15 uczestników, w tym 3 panie. Swoich sił próbują nowe osoby z grupy LIGHT: Julia Mularczyk, Marta Urbańczyk i radzą sobie nie najgorzej. Już za pierwszym razem udało im się urwać parę gemów rywalom. No cóż, wprawa czyni mistrza. Najpierw zawodnicy walczyli w 5 grupach o udział w dalszej grze. Jedna osoba z każdej grupy odpadała.

Grupa A – 1. Arek Nowak 2. Konrad Gawron 3. Paweł Olczyk

„ B – 1. Kaz Dziamka 2. Michał Fiuk 3. Rysiek Konieczny

„ C – 1. Kasia Bieniec 2. Grzegorz Pobiega 3. Marek Spioch

„ D – 1.Irek Chwastek 2. Jurek Częstochowski 3. Julia Mularczyk

„ E – 1. Michał Darkowski 2. Dawid Kudłacik 3. Marta Urbańczyk

W ćwierćfinale Arek pokonał Grzegorza, Michał Fiuk Irka (wcześniej wyeliminował Michała

Darkowskiego), Kasia Dawida (wcześniej Dawid pokonał Konrada), a Kaz Jurka.

W półfinale Arek wygrał z Michałem 6/0, a Kaz uległ w końcu Kasi 6/3, ale nie bez walki. I tu należą się największe słowa podziwu i uznania najstarszemu uczestnikowi naszej zabawy, zapalonemu tenisiście Kaz Dziamce. Kaz na stałe mieszka w USA, ale zawsze podczas pobytu w Polsce zaszczyca nas swą obecnością i zadziwia kondycją.

Finał rozegrali po raz któryś :) Arek z Kasią. To była długa droga do finału, niemalże zastała ich północ. Arek zachował więcej siły i zwyciężył.

Do zobaczenia w przyszłym roku! Będzie też trochę statystyki z dotychczasowych turniejów.