sosnowiecka szkola tenisa

Podsumowanie Ferii 2010

image

Za nami 21 oraz 22 turnus obozu pod patronatem Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego. 
Krynica okazała się bardzo trafionym miejscem. Dopisał śnieg, słońce, a przede wszystkim zdrowie oraz humory uczestników i kadry szkoleniowej. Oprócz szusów na nartach i desce, sprawdziliśmy się w jeździe na łyżwach na lodowisku KTH Krynica, w turnieju tenisa stołowego, a także wieczornym konkursie Karaoke.
Podsumowaniem postępów w jeździe na śniegu były zawody w slalomie gigancie. Na I turnusie zwyciężyli Jakub Haładus oraz Natalia Goetzen, a na II turnusie Anna Kaźmierska, Jakub Ślusarczyk oraz Michał Filus.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która dokumentuje co działo się podczas 2 tygodniowego pobytu w Krynicy Górskiej.

 
Tenisiści znakomitymi narciarzami

 

image

Dnia 5 lutego na trasie narciarskiej Doliny w Szczyrku odbyły sie zawody o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w narciarstwie alpejskim.
Nasi tenisiści licznie stawili się na śniegu, osiągając niemałe sukcesy. Nasz najmłodszy tenisista - Jakub Ślusarczyk wygrał trzeci rok z rzędu w kategorii do lat 7.
Na podium stanął również Marek Krupa, zajmując trzecie miejsce wśród gimnazjalistów.
W pierwszej dziesiątce tej silnie obsadzonej grupy znaleźli się również Tomasz Buczkowski – 7 miejsce i Michał Wieteska - 8 miejsce.
Wśród uczniów szkoły podstawowej klas 4 – 6 Tomasz Mirosławski był 9 ty.

Gratulujemy naszym wspaniałym tenisistom i życzymy kolejnych sukcesów na śniegu, korcie i pozostałych arenach sportowych.

 
Obóz nr 21

 

image

Już 21 raz spotkamy się na obozie, tym razem narciarsko – snowboardowym.
Podczas ferii śląskich będziemy jeździć na stokach Krynicy Górskiej, pracując nad techniką jazdy. Przeanalizujemy na video wysiłki na stoku, zarejestrujemy postępy na kamerze, a ulotne chwile uwiecznimy na zdjęciach.
Po wyjeździe bogaty materiał na płycie DVD, będzie nam przypominać o wspólnie spędzonych chwilach.
Do zobaczenia

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 następna > ostatnia >>