sosnowiecka szkola tenisa

Zapraszamy na korty

 

image

Sosnowiecka Szkoła Tenisa Ziemnego zaprasza na korty, znajdujące się na rogu alei Mireckiego oraz ulicy Moniuszki w Sosnowcu. Korty czynne są codziennie od godziny 15 oraz po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej od godz 8.00.
W weekendy od godz 8.00. Jest to jedyny obiekt tenisowy na terenie  Sosnowca,  który posiada doskonałe oświetlenie, pozwalające na grę do bardzo późnych godzin. Istnieje również możliwość stałej rezerwacji.
Wszelkie informacje i zapisy po numerem telefonu  +48 513 188 696.

 
Nabór do szkółki tenisowej

image

Zapraszamy rodziców i dzieci chętnych do rozpoczęcia nauki gry w tenisa ziemnego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 23 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 na kortach przy Alei Mireckiego. Wejście na korty od strony ulicy Moniuszki przez budynek klubowy.
Na spotkanie zapraszamy zarówno rodziców jak i dzieci.
Do zobaczenia.

 
ZAPRASZAMY NA OBÓZ – MSZANA 2010

image

Jeśli macie ogromne ilości energii to na pewno spożytkujecie ją na naszym wyjeździe.
Oprócz zajęć na korcie czeka Was jazda na rowerach, rolkach, gra w siatkówkę plażową, piłkę nożną. Każdy dzień rozpoczynamy joggingiem a w razie niesprzyjającej pogody zajęciami na siłowni.
Nie obędzie się również bez wycieczki pieszej i rowerowej w góry, a także tradycyjnego już konkursu Karaoke. Wszystkie te atrakcje czekają na Was w Mszanie Dolnej.
Zapraszamy rodziców, dzieci i młodzież do zapoznania się z ofertą obozu letniego.

 
Podsumowanie Ferii 2010

image

Za nami 21 oraz 22 turnus obozu pod patronatem Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego. 
Krynica okazała się bardzo trafionym miejscem. Dopisał śnieg, słońce, a przede wszystkim zdrowie oraz humory uczestników i kadry szkoleniowej. Oprócz szusów na nartach i desce, sprawdziliśmy się w jeździe na łyżwach na lodowisku KTH Krynica, w turnieju tenisa stołowego, a także wieczornym konkursie Karaoke.
Podsumowaniem postępów w jeździe na śniegu były zawody w slalomie gigancie. Na I turnusie zwyciężyli Jakub Haładus oraz Natalia Goetzen, a na II turnusie Anna Kaźmierska, Jakub Ślusarczyk oraz Michał Filus.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która dokumentuje co działo się podczas 2 tygodniowego pobytu w Krynicy Górskiej.

 
Tenisiści znakomitymi narciarzami

 

image

Dnia 5 lutego na trasie narciarskiej Doliny w Szczyrku odbyły sie zawody o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w narciarstwie alpejskim.
Nasi tenisiści licznie stawili się na śniegu, osiągając niemałe sukcesy. Nasz najmłodszy tenisista - Jakub Ślusarczyk wygrał trzeci rok z rzędu w kategorii do lat 7.
Na podium stanął również Marek Krupa, zajmując trzecie miejsce wśród gimnazjalistów.
W pierwszej dziesiątce tej silnie obsadzonej grupy znaleźli się również Tomasz Buczkowski – 7 miejsce i Michał Wieteska - 8 miejsce.
Wśród uczniów szkoły podstawowej klas 4 – 6 Tomasz Mirosławski był 9 ty.

Gratulujemy naszym wspaniałym tenisistom i życzymy kolejnych sukcesów na śniegu, korcie i pozostałych arenach sportowych.

 
Obóz nr 21

 

image

Już 21 raz spotkamy się na obozie, tym razem narciarsko – snowboardowym.
Podczas ferii śląskich będziemy jeździć na stokach Krynicy Górskiej, pracując nad techniką jazdy. Przeanalizujemy na video wysiłki na stoku, zarejestrujemy postępy na kamerze, a ulotne chwile uwiecznimy na zdjęciach.
Po wyjeździe bogaty materiał na płycie DVD, będzie nam przypominać o wspólnie spędzonych chwilach.
Do zobaczenia

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 następna > ostatnia >>