sosnowiecka szkola tenisa

3 turniej o puchar SSTZ

 

 image

 

Z dniem 1 września ostro zabraliśmy się do treningów tenisowych. Już 10 września przed nami pierwszy sprawdzian formy sportowej. Zapraszamy wszystkich naszych tenisistów na kolejny turniej o Puchar SSTZ. Tradycyjnie o 9.00 swoje zmagania rozpoczną Krasnale czyli kategoria dzieci do lat 10. Na godz 11.00 zapraszamy Skrzatów – kategoria dzieci do lat 12, najstarszych natomiast czyli uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na godz 13.00. Wszystkim życzymy Powodzenia !!!

 
Kolejny sezon SSTZ

 

 image

 

Już 1 września w czwartkowe popołudnie zapraszamy naszych tenisistów i tenisistki na kort. Rozpoczynamy kolejny - dziewiąty sezon jesienno- zimowy Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego. Czekamy na Was w pełni gotowi do prowadzenia treningów na kortach, w terminach w/g przedwakacyjnego planu. Do zobaczenia.

 
entuzjaści tenisa

 

 image

 

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić z nami czas na sportowo w Mszanie Dolnej. Najmłodszym pogoda dopisała wyśmienicie, a oni sami odwdzięczyli się ogromnym zapałem do uprawiania wszystkich możliwych form aktywności na świeżym powietrzu oraz nieschodzącym z twarzy codziennym uśmiechem. Naszym średniakom, jak w ubiegłym roku, aura zmieniła charakter obozu na siłowo tenisowy, ale trening ogólnorozwojowy jest przecież podstawą w każdej dyscyplinie sportu. I nasi pełnoletni weterani czyli turnus nr 3 był okazją do wspólnego spędzania czasu nie tylko w dzień. O 22 z kortów trzeba było przeganiać niemalże wszystkich uczestników. Lata pracy przyniosły wymarzony efekt wychowania takich entuzjastów tenisa ziemnego.

Na szczególne wyróżnienie zasługują finaliści wszystkich turnusów.

III turnus Grzanka Angelika – Janeczek Aleksandra Krupa Marek – Książek Piotr

II turnus Wysowski Maciej – Wysowski Paweł Sorek Klaudia – Dziwosz Natalia Nowosiński Jakub – Dybek Antoni

I turnus Pączek Mateusz – Ślusarczyk Jakub Kramarz Oliwia – Skoczek Weronika

 
Przedwakacyjni zwycięzcy

 

 image

 

Ostatni weekend przed wakacjami nasi najbardziej zacięci tenisiści spędzili na kortach, walcząc o zwycięstwo w 2 edycji Turnieju o Puchar SSTZ. Dopisali zarówno zawodnicy jak i wspierający ich ukochani rodzice, babcie, dziadkowie. W najmłodszej kategorii 11 krasnali zacięcię walczyło w dwóch grupach. Okazało się, że doszło do powtórki sprzed ostatniego turnieju. Zwycięstwo odniósł ponownie Dawid Kudłacik, wygrywając w finale z Jakubem Nowosińskim, a trzecie miejsce po raz drugi przypadło Jakubowi Ślusarczykowi. W kategorii skrzatów tym razem dziewczęta walczyły w turnieju z chłopcami, co nie przeszkodziło, by Agatka Kwiecień znalazła się w finale. W walce o zwyciestwo nie sprostała jednak chłopcu i musiała uznać wyższość Michała Fiuka. Warto wyróżnić Agatę, która grałą równocześnie w dwóch turniejach. W organizowanym jednocześnie przez MOSiR Grand Prix Sosnowca, nasza dzielna tenisistka poknonała wszystkie rywalki i wygrała 2 edycję miejskich rozgrywek. Trzecim miejscem zadowolił się Jan Curyło. Przed nami wakacje. Dla jednych to chwile wytchnienia. Dla nas i najbardziej zapalonych tenisistów to czas intensywnych treningów podczas obozowych dni w Mszanie Dolnej. Wszystkim życzymy wspaniałej pogody i udanych wakacji.

 
2 Turniej o Puchar SSTZ

 

image

 

Już w najbliższą sobotę tj. 18 czerwca zapraszamy wszystkich naszych tenisistów tych małych i dużych, ostatnich przegranych, żądnych rewanżu oraz zwycięzców, mających ochotę na kolejny puchar SSTZ do walki na korcie.

 

Rozpoczynają Krasnale – kategoria do lat 10 o godz 9.00. Skrzaty – tenisiści do lat 12 na godz. 10.30, a najstarszych naszych wychowanków zapraszamy na godz. 12.30.

 

ZAPRASZAMY

 
Puchary rozdane

 

image

 

Za nami I Turniej o Puchar SSTZ. Było dużo walki na korcie, kilka niespodzianek, piękna pogoda, czyli wszystko czego potrzeba, by turniej zaliczyć do udanych. W najmłodszej kategorii Krasnali do lat 10 zwyciężył Dawid Kudłacik pokonując w finale Jakuba Nowosińskiego. III miejsce wywalczył 8 latek Jakub Ślusarczyk – najmłodszy uczestnik naszego Turnieju. W kategorii Skrzatek do lat 12 tradycyjnie już w finale spotkały się Agata Kwiecień oraz Anna Motyka. Lepsza okazała się czwartoklasistka Agatka, udowadniając, że zmiana kategorii wiekowej na starszą nie sprawia jej większej różnicy. III miejsce zdobyła Agnieszka Starczewska. W tej samej kategorii wśród chłopców doszło do sporej niespodzianki. Maciej Wysowski ograł Iwo Nawarę i awansował do decydującego starcia. W finale nie dał jednak rady sprawić kolejnej niespodzianki i zwyciężył najwyżej rozstawiony Michał Fiuk. Na otarcie łez Iwo wywalczył 3 miejsce. W najstarszej kategorii zacięty bój o zwycięstwo stoczyli Marek Krupa i Piotr Książek. Lepszy w tie breaku okazał się tym razem Piotr. III miejsce zajął Krystian Sobala. Gratulujemy wszystkim 30 tenisistom i tenisistkom za pasjonujące, pełne emocji mecze. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć zwycięzców. Do zobaczenia już za kilkanaście dni na kolejnym turnieju o Puchar SSTZ.

 
Zapraszamy ponownie na Turniej

 

 image

 

Ponieważ padający deszcz uniemożliwił nam przeprowadzenie Turnieju o Puchar SSTZ w dniu 28 maja, zapraszamy wszystkich naszych tenisistów już w najbliższą sobotę tj dnia 4 czerwca na rozegranie pojedynków na korcie. Start poszczególnych kategorii wiekowych:

Szkoły Podstawowe kl IV- VI godz 10.00

Szkoły Podstawowe kl I – III godz 11.00

Szkoły Ponadgimnazjalne godz 12.00

Trzymamy kciuki już nie tylko za tenisistów ale i za pogodę. Do zobaczenia na korcie.

 
Zapraszamy na turniej

 

 image

 

Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich podopiecznych na I w tym sezonie Turniej o Puchar Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego.

Termin: 28 maja (sobota)

Zapisy: u trenerów, najpóźniej do dnia 26 maja.

Kategorie wiekowe: szkoły podstawowe kl I-III, szkoły podstawowe kl IV-VI, szkoły ponadgimnazjalne.

Start pierwszej kategorii: godz 10.00

Wpisowe: 20 zł

Plan gier dostępny będzie dnia 27 maja na naszej stronie.

 
Zapraszamy na korty

 

 image

 

Sosnowiecka Szkoła Tenisa Ziemnego zaprasza na korty, znajdujące się na rogu Alei Mireckiego oraz ulicy Moniuszki w Sosnowcu. Korty czynne są codziennie od godziny 15 oraz po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej od godz 8.00. W weekendy od godz 8.00. Jest to jedyny obiekt tenisowy na terenie Sosnowca, który posiada doskonałe oświetlenie, pozwalające na grę do bardzo późnych godzin. Istnieje również możliwość stałej rezerwacji. Wszelkie informacje i zapisy po numerem telefonu 513 188 696

 
Nabór do szkółki tenisowej

 

 image

 

Zapraszamy rodziców i dzieci chętnych do rozpoczęcia nauki gry w tenisa ziemnego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 27 kwietnia (środa) o godzinie 20.00 na kortach przy Alei Mireckiego. Wejście na korty od strony ulicy Moniuszki przez budynek klubowy. Na spotkanie zapraszamy zarówno rodziców jak i dzieci. Do zobaczenia.

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 następna > ostatnia >>