sosnowiecka szkola tenisa

Wyniki z 2 edycji Turnieju o Puchar SSTZ

 

image

Za nami już druga edycja Turnieju o Puchar Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego. Frekwencja dopisała i na starcie stanęło prawie 40 naszych wychowanków.
Wśród Krasnali ponownie najlepsza była Agata Kwiecień, pokonując w finale Dawida Kudłacika. W rozgrywkach grupowych dziewcząt do lat 14 zwyciężyła Anna Motyka, a w kategorii dziewcząt szkół ponadpodstawowych Patrycja Sobczyk. Wśród chłopców do lat 12 drugie zwycięstwo odniósł Iwo Nawara pokonując w finale Roberta Żaka, a w najstarszej kategorii chłopców Marek Krupa pokonał Michała Jarosza.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii, oraz do zapoznania się z klasyfikacją generalną po 2 edycjach Turnieju o Puchar Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego.

 
2 turniej o puchar SSTZ

 

image

Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich podopiecznych na II Turniej o Puchar Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego.
Termin: 19 czerwca (sobota)
Zapisy: u trenerów, najpóźniej do dnia 17 czerwca.
Kategorie wiekowe: - osobno dziewczęta i chłopcy -
Start: godz 10.00
Wpisowe: 15 zł
Uwaga ! Plan gier II SSTZ
W załączniku przedstawiamy klasyfiakcję punktową po I Turnieju o Puchar SSTZ.

 
sukcesy naszych trenerów

 

image

Podczas długiego weekendu czerwcowego trenerzy nie odpoczywali od kortów i wzięli udział W XII Memoriale Henryka Skoneckiego w Sosnowcu. Najlepiej powiodło się trenerowi Dariuszowi Nowakowi, który dopiero w finale singla uległ Mistrzowi Świata amatorów Beniemu Budziakowi, a w grze deblowej parze Malmiga/Kałwa.
Trenerka Kasia Bieniec w półfinale nie wykorzystała aż 6 piłek meczowych i sprezentowała finał Hani Listek. Startując również w grze deblowej zajęła 3 miejsce. W turnieju brali również udział trenerzy Eryk Kryczka oraz Ewa Łuczyńska – Kałwa. W ćwierćfinale singla Eryk nie sprostał Dariuszowi Nowakowi. Ewa startując w grze deblowej zajęła natomiast 2 miejsce.

Turniej odbywał się w ramach programu Amatorskiego Tenisa Polskiego. Naszym wychowankom życzymy podobnych sukcesów, ale w zawodowej odmianie naszej ukochanej dyscypliny sportu jaką jest tenis ziemny.

 
MISTRZOSTWA SZKÓŁ W TENISIE

 

image

MOSiR i ATP GRAM BO LUBIĘ zapraszają na MISTRZOSTWA SZKÓŁ W TENISIE W SOSNOWCU, które odbędą się juz w najbliższy weekend w terminie 15 – 16.05. 2010.
Kategoria dziewcząt i chłopców do lat 10 i 12 rozgrywana będzie na kortach Czarnych Sosnowiec przy Al. Mireckiego 31, do lat 14 i 16 na kortach MOSiR przy ul. Szkolnej 7. Zapisy: do godz 9.00 w pierwszym dniu turnieju. Losowanie godz 9.15, rozpoczęcie gier godz 9.30.
Każdy kto weźmie udział w tym turnieju otrzyma licencję ATP, dającą prawo gry w turniejach rozgrywanych w ramach kalendarza “atp”. Powodzenia. .

 
Puchary rozdane

 

image

Pierwszy Turniej o Puchar Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego za nami. Cieszymy się bardzo, że dopisało tak wielu bo aż 38 naszych wychowanków, którzy zmagali się w 4 kategoriach wiekowych.
Wśród rywalizacji Krasnali zwyciężyła Agata Kwiecień pokonując w finale Jasia Curyło.
Wśród chłopców starszych ze szkoły podstawowej najlepszym okazał się Iwo Nawara, wygrywając w pojedynku finałowym z Cyprianem Turkiem.
W rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Baran drugie Anna Motyka. Jednakże najsilniej obsadzona została kategoria tenisistów ze szkół ponadgimnazjalnych. Nie zawiódł Marek Krupa zwyciężając w finale Piotra Książka.
Gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i pozostałym graczom, którzy stawili się dnia 8 maja na kortach, a kibicom dziękujemy za liczne wsparcie na trybunach.
Do zobaczenia w czerwcu na kolejnym turnieju o Puchar SSTZ.

 
Turniej o Puchar SSTZ

 

image

Wszystkich uczniów Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego zapraszamy na wewnętrzny turniej tenisowy.
Termin: 8 maja (sobota)
Zapisy: u trenerów, najpóźniej do dnia 6 maja.
Kategorie wiekowe: - osobno dziewczęta i chłopcy -
SP klasy 1 - 3, SP klasy 4 – 6, Szkoły ponadgimnazjalne
Start: godz 10.00
Wpisowe: 15 zł
Pobierz Plan Gier o Puchar SSTZ.

 
Zapraszamy na korty

 

image

Sosnowiecka Szkoła Tenisa Ziemnego zaprasza na korty, znajdujące się na rogu alei Mireckiego oraz ulicy Moniuszki w Sosnowcu. Korty czynne są codziennie od godziny 15 oraz po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej od godz 8.00.
W weekendy od godz 8.00. Jest to jedyny obiekt tenisowy na terenie  Sosnowca,  który posiada doskonałe oświetlenie, pozwalające na grę do bardzo późnych godzin. Istnieje również możliwość stałej rezerwacji.
Wszelkie informacje i zapisy po numerem telefonu  +48 513 188 696.

 
Nabór do szkółki tenisowej

image

Zapraszamy rodziców i dzieci chętnych do rozpoczęcia nauki gry w tenisa ziemnego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 23 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 na kortach przy Alei Mireckiego. Wejście na korty od strony ulicy Moniuszki przez budynek klubowy.
Na spotkanie zapraszamy zarówno rodziców jak i dzieci.
Do zobaczenia.

 
ZAPRASZAMY NA OBÓZ – MSZANA 2010

image

Jeśli macie ogromne ilości energii to na pewno spożytkujecie ją na naszym wyjeździe.
Oprócz zajęć na korcie czeka Was jazda na rowerach, rolkach, gra w siatkówkę plażową, piłkę nożną. Każdy dzień rozpoczynamy joggingiem a w razie niesprzyjającej pogody zajęciami na siłowni.
Nie obędzie się również bez wycieczki pieszej i rowerowej w góry, a także tradycyjnego już konkursu Karaoke. Wszystkie te atrakcje czekają na Was w Mszanie Dolnej.
Zapraszamy rodziców, dzieci i młodzież do zapoznania się z ofertą obozu letniego.

 
Podsumowanie Ferii 2010

image

Za nami 21 oraz 22 turnus obozu pod patronatem Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego. 
Krynica okazała się bardzo trafionym miejscem. Dopisał śnieg, słońce, a przede wszystkim zdrowie oraz humory uczestników i kadry szkoleniowej. Oprócz szusów na nartach i desce, sprawdziliśmy się w jeździe na łyżwach na lodowisku KTH Krynica, w turnieju tenisa stołowego, a także wieczornym konkursie Karaoke.
Podsumowaniem postępów w jeździe na śniegu były zawody w slalomie gigancie. Na I turnusie zwyciężyli Jakub Haładus oraz Natalia Goetzen, a na II turnusie Anna Kaźmierska, Jakub Ślusarczyk oraz Michał Filus.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która dokumentuje co działo się podczas 2 tygodniowego pobytu w Krynicy Górskiej.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>