sosnowiecka szkola tenisa

WSPANIAŁA GRA ZUZI !!!


W tej edycji XVII Turnieju o Puchar SSTZ – grupa LIGHT wzięło udział 9 osób w trzech trzyosobowych grupach. Kwalifikacje grupowe zasadniczo nie przyniosły niespodzianek, no może poza jedną. W grupie pierwszej po bardzo zaciętym meczu Zuzia Liberda pokonała Kacpra Maderskiego, odpadł Mikołaj Pschionko. Kolejność w grupie drugiej: Mateusz Mleczko, Tomek Świeca, Mateusz Kwieciński; grupa trzecia: Filip Noszczyk, Marek Krupiński, Emila Elżbieciak. W ćwierćfinałach Zuzia i Mateusz mieli wolny los, Tomek Świeca wygrał z Tomkiem Krupińskim, a Kacper z Filipem. W półfinale Zuzia znów sprawiła niespodziankę, pokonała Tomka Ś. do zera. W drugim półfinale Mateusz pokonał Kacpra. W finale Zuzia już nie dała rady Mateuszowi, ale to i tak dla niej wielkie osiągnięcie. Gratulujemy !!!


 

 


 

 

 


 

 

 

 

 
CIEKAWE LOSOWANIE I JESZCZE CIEKAWSZE ROZSTRZYGNIĘCIA !!!


W kolejnej edycji grupy Premium XVII Turnieju o Puchar SSTZ wzięło udział 12 tenisistów podzielonych na 4 trzyosobowe grupy. Z każdej grupy jedna osoba odpadała z dalszej gry. Wielką niespodziankę stanowiła grupa „A”, w której znalazł się rozstawiony z numerem ‘1’ Arek Nowak i dawno nie biorąca udziału w naszej zabawie Kasia Bieniec, wnosząca zawsze powiew świeżości i humoru. W tym doborowym towarzystwie znalazł się Jurek Częstochowski. Chociaż nie miał szans na wyjście z grupy, to miał zaszczyt pograć sobie z tak znamienitymi graczami. A przecież nie sama rywalizacja się liczy, chodzi przede wszystkim o przyjemność z gry.

Więcej…
 
KOLEJNA ODSŁONA TURNIRJU GRUPY LIGHT !!!


Do kolejnego turnieju zgłosiło się tylko 7 osób, w tym jedna dziewczyna. W pierwszej grupie los na swojej drodze postawił Kacpra Maderskiego i Filipa Noszczyka. Rozegrali super mecz, zacięty, wyrównany. W tie-breaku dopiero szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Kacpra do 5. Janusz Siwiorek w tym towarzystwie nie załapał się do dalszej gry. W drugiej grupie czteroosobowej równie zacięty pojedynek stoczyła Amelia Marzec z Dawidem Wiśniewskim, tu jednak doświadczenie Dawida wzięło górę, wygrał 6/3. Maciek Wisła wygrał wszystkie mecze w grupie i wyszedł z pierwszego miejsca. Z dalszej gry odpadł Bartek Boniszewski, no i Amelce też trochę zabrakło. W pierwszym półfinale Kacper pokonał Dawida 6/4, w drugim Maciek wygrał z Filipem 6/3. W finale Kacper, choć dobrze serwował, nie dał rady Maćkowi i jego skutecznym wolejom. Znowu mecz finałowy był długi i zacięty, zakończył się zwycięstwem Maćka w tie-breaku do 5.

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 
OFERTA LATO 2020

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą LATO 2020 !!! Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce OBOZY.

 
VII EDYCJA TURNIEJU !


Ośmiu panów zgłosiło się do XVII Turnieju 0 Puchar SSTZ grupy Premium. W pierwszej grupie pierwsze miejsca zajęli Arek Nowak i Dawid Kudłacik, Częstochowscy nie przeszli dalej. Zwycięzcą drugiej grupy został Paweł Łuckoś, drugie miejsce zajął Tomek Kawa. Robert Juskowiak i Rysiek Konieczny pożegnali się z turniejem. W półfinale Arek zmierzył się z Tomkiem, a Dawid z Pawłem. Zwycięzcy tych pojedynków, czyli Arek i Paweł zagrali w finale. Paweł uległ Arkowi 3/6.

 


 

 

 


 

 

 

 

 
FINALISTAMI: MACIEK I MATEUSZ !!!


W szóstej odsłonie grupy LIGHT XVII Turnieju o Puchar SSTZ wzięło udział 11 osób.
W grupie „A” los zetknął ze sobą trzech graczy, z których każdy zaznał już smaku zwycięstwa w dotychczasowych turniejach, więc ich mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Niestety jeden z nich musiał odpaść z dalszej części rywalizacji. Tym razem najsłabszy okazał się Kacper Maderski. Maciek Wisła wyszedł z pierwszego miejsca, a Tomek Krupiński z drugiego.
Grupę „B” wygrał Tomek Świeca, Olek Olczyk był drugi. Awansu nie uzyskali: Ela Skiba i Filip Noszczyk.
W grupie „C” zwyciężył Mateusz Mleczko, drugie miejsce zajęła Zuzia Liberda. Debiutujący Michał Polak świetnie zaprezentował się wygrywając z Zuzią i tym samym zgłosił aspiracje do tego, by znaleźć się w gronie walczących o główną wygraną. Niestety w następnym meczu doznał urazu kostki i był zmuszony zrezygnować z dalszej gry. Bartosz Boniszewski też nie uzyskał awansu do dalszych rozgrywek.
W ćwierćfinałach Maciek i Tomek mieli wolny los, Zuzi udało się pokonać Olka, a Mateuszowi Tomka. Z półfinałów zwycięsko wyszli Maciek i Mateusz. W finale lepszy okazał się Mateusz Mleczko.

 


 

 

 

 

 
AREK UMACNIA SIĘ NA POZYCJI LIDERA !!!

 

Po dłuższej przerwie wznowiliśmy rozgrywki turniejowe. Do szóstego etapu XVII Turnieju O Puchar SSTZ – Premium zgłosiło się 7 zawodników. W pierwszej trzyosobowej grupie bardzo zacięty i wyrównany pojedynek stoczyli Arek Nowak z Dawidem Kudłacikiem. Dawid nie wytrzymał chyba psychicznie i pod koniec zaczął popełniać błędy; Arek wykorzystał to i w tie-breaku wygrał do zera. Robert Myszkowski przegrał obydwa mecze i zakończył turniej. W drugiej czteroosobowej grupie trójka zawodników osiągnęła podobne wyniki i o kolejności miejsc decydowała liczba wygranych gemów oraz bezpośrednie pojedynki. I tak z pierwszego miejsca z grupy wyszedł Robert Kumor, z drugiego – Robert Juskowiak. Trzecie miejsce przypadło Krzyśkowi Matyskowi i niestety musiał się pożegnać z turniejem. Jurek Częstochowski podzielił jego los. W półfinale Arek pokonał Roberta Juskowiaka, a Robert Kumor Dawida. Zwycięzcą tego turnieju został Arek Nowak.

Pozdrawiają Lider, Szefunio i kolorowa Kasia :)

 

 

 
LATO 2020

 

Zapraszamy do zapoznania się z terminami obozów letnich w Mszanie Dolnej :)

I turnus - 28 czerwca - 7 lipca
II turnus 7 lipca - 16 lipca
III turnus 16 lipca - 25 lipca

 
OSTATNI W TYM ROKU TURNIEJ O PUCHAR SSTZ !!!


Do XVII Turnieju o Puchar SSTZ grupy LIGHT przystąpiło 13 zawodników.. Kilka nowych osób dołączyło do naszej zabawy.

W grupie „A” trudny i wyrównany pojedynek rozegrali Kacper Maderski z Dawidem Wiśniewskim ( być może pretendenci do wygrania turnieju); zwyciężył Dawid 6/4, ale i tak obaj awansowali dalej. W tym towarzystwie debiutant Janusz Siwiorek nie miał szans. I tak wydawało się po pierwszym meczu, ale gdy się rozegrał niezły opór postawił Dawidowi.

Z grupy „B” awansowali Alex Skiba i Zuzia Liberda, odpadł Marek Mleczko.

Z grupy „C” awansowali Jurek Częstochowski i Filip Noszczyk, odpadła Agnieszka Bablok.

Więcej…
 
BEZ NIESPODZIANEK !!!

 

W kolejnej odsłonie XVII Turnieju o Puchar SSTZ – grupa Premium wystartowało 9 zawodników. Kwalifikacje grupowe przebiegły zgodnie z przewidywaniami. Do półfinałów dotarli Arek Nowak i Dawid Kudłacik (bardzo dobry mecz przeciw Krzyśkowi Matyskowi), którzy wyszli ze swoich grup z pierwszych miejsc i w ćwierćfinale mieli wolny los, Grzesiek Pobiega (jego przeciwnik Kaz Dziamka skreczował) oraz Robert Kumor, który po ciężkim boju pokonał Krzyśka Matyska. W półfinale Robert trafił na Arka. Mecz był wyczerpujący, pełen długich wymian, Robert obronił kilka piłek meczowych ale w końcu minimalnie lepszy okazał się Arek 7/5. W drugim półfinale Grzesiek wygrał z Dawidem 6/3. Finał zakończył się zwycięstwem Arka 6/2.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>