sosnowiecka szkola tenisa

MŁODE WILCZKI POKAZUJĄ PAZURKI :)

 

 

W ostatnią sobotę do rywalizacji w X Turnieju o Puchar SSTZ przystąpiło 10 zawodników. W gronie tenisistów zadebiutował Grzesiek Pobiega. Jeszcze na razie bez sukcesów, ale to kwestia czasu i ogrania. Młode wilczki pokazują pazurki, coraz pewniej i skuteczniej atakują. Michał Kałwa pokonał młodziutkiego Kamila Wiernka 7/5, a Arek Nowak uległ w tie-breaku 7/6(2) Michałowi Fiukowi. W ćwierćfinałach znaleźli się Michał Kałwa i Kasia Bieniec, którzy mieli wolną rundę. Arek spotkanie z Iwo Nawaro zakończył zwycięsko 6/0, a Kamil pokonał Michała Fiuka 6/1. Finał należał do Michała i Kasi, którzy w swoich meczach półfinałowych pokonali: Michał Arka 6/1, a Kasia Kamila 6/4. Zwycięzcą całego turnieju został po raz kolejny Michał.
Zapraszamy gorąco na turnieje również młodych tenisistów! Rywalizacja to dobry sposób na szlifowanie formy i czerpanie radości z gry.

 
TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SOSNOWCA ARKADIUSZA CHĘCIŃSKIEGO !!!!

 

19 czerwca (niedziela) zapraszamy dzieci i młodzież na TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SOSNOWCA ARKADIUSZA CHĘCIŃSKIEGO !!! Korty przy Al.Mireckiego 4, zapisy do 18.06.16r do godz.18.00 sms-em pod numerem tel.605 037 103 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wpisowe 30zł.

 

ROZPOCZĘCIE KATEGORII:
czerwonej - (2008 i młodsi) godz.9.00, 
pomarańczowej - (2007 i młodsi) około godz.11.00 , 
zielonej - (2006 i młodsi) około godz.12.00, 
żółtej - (2003 i młodsi) około godz.13.00,

żółtej plus - ( 2002 - 1997) około godz.13.00

 

ZAPRASZAMY !!!

 
MISTRZOWSKI POZIOM TURNIEJU !!!

 

 

W trzeciej odsłonie X Turnieju o Puchar SSTZ walczyło 12 tenisistów w trzech grupach. Bardzo silna i wyrównana była obsada tego turnieju, szczególnie grupy „B”. Wszystkie mecze w tej grupie były bardzo zacięte i długie, zresztą w pozostałych było podobnie.

Z grupy „A” do dalszych rozgrywek awansowali Patryk Rubik i Kasia Bieniec. Z grupy „B” Michał Kałwa wyszedł pewnie z pierwszego miejsca, kończąc wszystkie pojedynki wynikiem 6/1. Z drugiego miejsca awansował Eryk Kryczka. Z grupy „C' zwycięsko wyszli Iwo Nawara i Michał Fiuk. W ćwierćfinale wolny los mieli Patryk i Michał. Eryk pokonał gładko Michała Fiuka, a Iwo Kasię.

W półfinale zmierzyli się Eryk z Patrykiem. Zwyciężył Eryk 6/3. W drugim półfinale Michał pokonał Iwo 6/1. Finał zakończył się zwycięstwem niepokonanego dotąd Michała Kałwy.

 
05 CZERWCA TURNIEJ TENISOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY !!!

 

05 czerwca (niedziela) zapraszamy dzieci i młodzież na II TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR SOSNOWIECKIEJ SZKOŁY TENISA ZIEMNEGO !!! Turniej przeznaczony tylko dla dzieci i młodzieży grającej w Sosnowieckiej Szkole Tenisa Ziemnego !!! Korty przy Al.Mireckiego 4, zapisy do 04.06.16r do godz.19.00 sms-em pod numerem tel.605 037 103. Wpisowe 30zł.

 

 

ROZPOCZĘCIE KATEGORII:
czerwonej - (2008 i młodsi) godz.9.00, 
pomarańczowej - (2007 i młodsi) około godz.11.00 , 
zielonej - (2006 i młodsi) około godz.11.00, 
żółtej - (2005 - 2000) około godz.13.00.

Szczegółowy plan gier podamy 04.06.16r po godz.20.00 na naszej stronie internetowej www.tenis.sosnowiec.pl i faceboooku.

ZAPRASZAMY !!!

 
DOMINACJA MICHAŁÓW !!!!

 

 

W drugiej odsłonie X Turnieju o Puchar SSTZ wzięło udział 11 zawodników.

Z grupy „A”- trzyosobowej, zwycięsko wyszedł Kamil Wiernek, z drugiego miejsca do dalszej gry awansowała Kasia Bieniec, trzecie miejsce zajął Dawid Kudłacik.

W grupie „B” pewnie awansował z pierwszego miejsca Arek Nowak. O dalszych miejscach zadecydowało losowanie, ponieważ wszyscy trzej panowie mieli taka samą ilość wygranych gemów. Szczęście uśmiechnęło się do Roberta Juskowiaka. To on uplasował się na drugim miejscu, tym samym zapewniając sobie udział w dalszej grze. Niestety Paweł Boruszewski i Konrad Gawron nie mieli już możliwości dalszej gry.

W grupie „C” spotkało się aż trzech Michałów. Zdecydowanym zwycięzcą został Michał Kałwa, drugi był Michał Fiuk. Michał Baranek i Ryszard Konieczny tym razem na tym etapie zakończyli grę.

W ćwierćfinale Michał Fiuk pokonał Roberta Juskowiaka (6/3), a następnie w półfinale Kamila Wiernka.(6/4). Drugi ćwierćfinałowy mecz rozegrała Kasia z Michałem Kałwą. Był to mecz na najwyższym poziomie, niesamowicie wyrównany, zacięty, zakończony wygraną Michała 7/5. W półfinale Michał K. pokonał Arka 6/3, a finale Michała F. - 6/4.

 
UWAGA !!! WOLNE MIEJSCA DLA DZIECI POCZĄTKUJĄCYCH Z ROCZNIKA 2004-2005

 

Zostały nam dwa wolne miejsca w grupie początkującej dla dzieci z rocznika 2004-2005. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 605 037 103

 
15 MAJA TURNIEJ TENISOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY !!!

 

15 maja (niedziela) zapraszamy dzieci i młodzież na I TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR SOSNOWIECKIEJ SZKOŁY TENISA
ZIEMNEGO !!! Turniej przeznaczony tylko dla dzieci i młodzieży grającej w Sosnowieckiej Szkole Tenisa Ziemnego !!! Korty przy Al.Mireckiego 4, zapisy w dniu turnieju nie później niż 15 minut przed rozpoczęciem danej kategorii. Wpisowe30zł.
ROZPOCZĘCIE KATEGORII: niebieskiej 9.00, czerwonej 9.00, zielonej 11.00, pomarańczowej 11.00, żółtej 13.00. 
ZAPRASZAMY !!!

 
sezon letni x cyklu turniejów o puchar sstz rozpoczęty - turniej panów

 

 

W pierwszym turnieju wzięło udział dziewięciu panów i dwie panie: nasza stara znajoma Kasia Bieniec i debiutująca w naszym turnieju męskim Anna Wyparło, którą serdecznie witamy w gronie tenisistów. Z grupy 3-osobowej do dalszych rozgrywek awansowali Arek Nowak i Marcin Krzystek, z pozostałych obydwie panie Kasia i Ania oraz młodzieńcy Iwo Nawara i Michał Fiuk, którzy rozegrali między sobą  najbardziej zaciekły wyrównany pojedynek zakończony tie-breakiem. Do półfinałów dotarli Arek i Kasia – rozstawieni z numerem 1 i 2, zwycięzcy w swoich grupach oraz Ania, eliminując w ćwierćfinale Michała  i Iwo, który wygrał z Marcinem 6/1. W finale spotkali się Arek z Kasią. Arek wcześniej pokonał Anię 6/2, a Kasia Iwo 6/2. Niespodzianek więc nie było. O wyniku finału decydowała dyspozycja dnia każdego z nich i jak zwykle łut szczęścia. Ostatecznie los uśmiechnął się do Kasi, wygrywając 7/5.

 
sezon letni x cyklu turniejów o puchar sstz rozpoczęty - turniej pań

 

 

Do pierwszego turnieju zgłosiło się 7 zawodniczek. Z trzyosobowej grupy nie zdołała przebrnąć dalej Joanna Czubala, natomiast z 4-osobowej odpadły:Julia Mularczyk i Klaudia Sorek. W półfinałach Jadzia Gołda  pokonała Elę Skibę 6/2, a Beata Dobrowolska gimnazjalistkę Natalię Czubalę 6/1. Wcześniej wszystkie swoje 3 mecze Natalia kończyła zwycięsko wynikiem 6/4. W finale niepokonana dotąd  Jadzia wygrała szybko z Beatą 6/0.

 
X CYKL TURNIEJÓW O PUCHAR SSTZ !!!!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)  Więcej informacji w zakładce turnieje.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>