sosnowiecka szkola tenisa

MŁODZI GÓRĄ !!!

 

 

 

W  drugim etapie XI Turnieju o Puchar SSTZ wzięło udział 15 tenisistów. Utworzono pięć 3-osobowych grup. W naszej zabawie udanie debiutował Michał Darkowski, zajął pierwsze miejsce w swojej grupie. Rozgrywki w grupach przebiegły bez większych niespodzianek, chociaż wszyscy walczyli bardzo ambitnie. Pierwszą parę ćwierćfinałową utworzyli Michał Fiuk z Bartoszem Wolnym. Sporo krwi napsuł Bartek Michałowi swoimi zmianami rytmu gry, ale ostatecznie uległ 4/6. Drugą parą był Kamil Wiernek z Arkiem Nowakiem. Kamil, mimo, że trenuje teraz piłkę nożną, przyjeżdża na turnieje i dalej prezentuje bardzo dobrą formę w tenisie, zachwyca

Więcej…
 
XI CYKL TURNIEJÓW O PUCHAR SSTZ ROZPOCZĘTY !!! MICHAŁ FIUK PIERWSZYM ZWYCIĘZCĄ TEJ EDYCJI !!!

 

 

Do pierwszego turnieju  inaugurującego sezon zimowy przystąpiło 13 zawodników, podzielonych na 4 grupy. Z każdej z nich 2 pierwsze miejsca dawały awans do dalszej gry. Pozostali musieli pożegnać się z turniejem.

Grupa „A” -  1 - Kasia Bieniec   2 – Ryszard  Konieczny

W tej grupie najbardziej dramatyczny przebieg miał mecz Ryśka i Jurka Częstochowskiego. Panowie bili się dosłownie o każdą piłkę, punkt za punkt.

Grupa „B”  -  1 – Arek Nowak    2 – Bohdan Hirovicz

Grupa była bardzo wyrównana, nie było lekko.

 

Więcej…
 
MASTERS !!!

 

 

Jak przystało na Turniej Mistrzów poziom wszystkich meczów był bardzo wysoki. Zwycięzcą, zgodnie z przewidywaniami, został Michał Kałwa. Nie miał sobie równych, może jedynie Eryk Kryczka i Kasia Bieniec byli godnymi przeciwnikami. Wyniki meczów oczywiście nie oddają emocji, serca do gry, nerwów jakie towarzyszyły zawodnikom podczas gry i wcale nie oznaczają, że mecz nie był zacięty lub łatwo wygrany.

W grupie śmierci "A" Michał Kałwa stracił tylko jednego gema z Erykiem Kryczką, z którym zresztą ponownie spotkali się w finale. Arek Nowak wygrał tylko z Kamilem Wiernkiem i obaj wypadli z dalszych rozgrywek. Eryk w meczu z Arkiem został mistrzem obronionych break pointów.

 

Więcej…
 
ZIMA 2017 !!!

 

Drodzy rodzice i dzieci !!! Dużymi krokami zbliżają się ferie Waszej pociechy. Jest nam bardzo miło poinformować, że oferta ZIMA 2017 jest już gotowa. W tym roku organizujemy obóz w Wiśle. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce OBOZY.

 
III TURNIEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY !!!

 

02 października (niedziela) zapraszamy dzieci i młodzież na III TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR SOSNOWIECKIEJ SZKOŁY TENISA ZIEMNEGO !!! Turniej przeznaczony tylko dla dzieci i młodzieży z Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego !!!! Korty przy ul.Gospodarczej.

 

Zapisy do 01.10.16r do godz.16.00 pod numerem tel. 605 037 103.

Wpisowe 30zł.

 

Minimum pięć zawodniczek/zawodników musi się zgłosić do danej kategorii aby została rozegrana !!!

 

GODZINY ROZPOCZĘCIA

KATEGORIA: czerwona - 2008 i młodsi około godz.11-11.30

pomarańczowa 2007 i młodsi - godz.9.00

zielona 2006 i młodsi około godz.12.30-13.00

żółta 2005 - 2003 około godziny 13.00 - 13.30

 

GODZINY ROZPOCZĘCIA POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII MOGĄ ULEC MAŁYM ZMIANOM !!!

Szczegółowy plan gier podamy 01.10.16r po godz.20.00 na naszej stronie internetowej i facebooku.

ZAPRASZAMY !!!

 
KONIEC ROZGRYWEK W SEZONIE LETNIM !!!

 

 

W ostatnim turnieju w sezonie letnim wzięło udział sześciu tenisistów, podzielonych na 2 grupy. Z grupy "A" z pierwszego miejsca awansowała Kasia Bieniec, nie tracąc nawet gema, z drugiego Robert Juskowiak. Nie udało się Dawidowi Kudłacikowi, ale w przyszłym sezonie na pewno będzie lepiej ! Z drugiej grupy dalej przeszli Arek Nowak i Bartosz Wolny. Tym razem nie udało się przebrnąć Michałowi Fiukowi.  W pierwszym półfinale Kasia zmierzyła się z Bartoszem i bez problemów zwyciężyła 6/1. Drugi półfinał rozegrali Arek z Robertem. Mecz był zacięty, ale ostatecznie górą był Arek (6/4). W finale, już nie pierwszy raz, spotkali się Arek z Kasią. Tym razem wygrała Kasia 6/2.
 
XIV SEZON ROZPOCZĘTY !!!

 

1 września rozpoczęliśmy XIV sezon działalności Sosnowieckiej Szkoły Tenisa Ziemnego. Sezon letni na kortach otwartych powoli dobiega końca. Z dniem 3 października najmłodsi oraz początkujący przenoszą się na sale gimnastyczne. Starsi i bardziej zaawansowani będą mieć treningi pod balonem.

 

W sezonie zimowym zajęcia będą odbywać się wg nowego planu !!!

 

Szczegółowych informacji udzielą Państwu trenerzy na zajęciach.

 
MICHAŁ KAŁWA NIEPOKONANY !!!

 

 

To był już przedostatni etap letniego Turnieju o Puchar SSTZ. Zgłosiło się 10 uczestników. W dwóch pierwszych trzyosobowych grupach nie było niespodzianek. Pierwsze miejsca zajęli Michał Kałwa i Kasia Bieniec i tym samym zapewnili sobie od razu półfinał (wg drabinki).
Z drugich miejsc awansowali dalej Robert Juskowiak i Arek Nowak. W trzeciej 4-osobowej grupie trochę się skomplikowało. Wygrał Michał Fiuk, Iwo Nawara skreczował, drugie miejsce ostatecznie różnicą jednego gema przypadło Grzegorzowi Pobiedze. Pólfinał osiągnęli też Arek Nowak, dzięki wygranej w ćwierćfinale z Grzegorzem 6/2 i Michał Fiuk, pokonując Roberta w bardzo zaciętym meczu 7/6 (4).Niestety w półfinale ulegli Michałowi i Kasi. W finale z kolei Michał nie dał szans Kasi pokonując ją 6/1. Już za 2 tygodnie zapraszamy wszystkich chętnych na ostatni w tym sezonie turniej na kortach odkrytych.

 

 

 
WAKACYJNY TURNIEJ O PUCHAR SSTZ !!!

 

 

Tylko 6-ciu chętnych zgłosiło się do rywalizacji turniejowej. W grupie "A" bez straty gema wygrał Iwo Nawara. Ireneusz Chwastek pokonał Bartosza Gołębiowskiego i zajął drugie miejsce. W grupie "B" zwyciężył Kamil Wiernek po bardzo zaciętym pojedynku z Ryszardem Koniecznym (7/5). Z drugiego miejsca awansował do dalszej gry Paweł Krzyżak, który również pokonał Ryszarda. W półfinale Pawła pokonał Iwo 6/1 oraz Kamil Ireneusza 6/2. W finale Iwo z Kamilem rozegrali bardzo dobry i wyrównany mecz. Zakończył się on szczęśliwie dla Iwo -7/5. Zapraszamy na ostatni wakacyjny turniej 27-go sierpnia !!!

 
NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA !!!!

 

Obóz z SSTZ zbliża się wielkimi krokami:). Wyjazd czwartek 14 lipca godz 15.00 - parking przy ulicy Kresowej (naprzeciwko dawnego Hotelu Aria).

Czy jesteście już przygotowani na wyjazd?? Aby było wam się łatwiej spakować na obóz i nie zapomnieć najpotrzebniejszych rzeczy zrobiliśmy listę co każdy uczestnik powinien mieć ze sobą :)

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>